BYL JEDNOU JEDEN PAPÍR…
…který už to měl nahnutý a hlavně přehnutý. Nemusel to být ani papír z učebnice matematiky, aby o něm někdo rozhodl, že už to má spočítaný. Jeho cesta do koše byla v podstatě neodvratná. Jenže pak jsme přišli my, za pět minut dvanáct jsme papír zachránili. Dali jsme mu ještě minimálně jednu šanci začít znovu.
Papír, který Vám chceme představit, měl totiž v první etapě svého života smutný osud. Stal se nepotřebným a nevyužitelným v rámci polygrafické velkovýroby. Jenže když jsme viděli ty malé papírové odřezky, bylo nám jich líto. Věděli jsme, že by určitě zvládly vykouzlit spoustu radosti.

Zrodil se Outdoor Spirit. Designová papírová přání pro každou příležitost. K narozeninám, k Vánocům i k obyčejnému pondělí.
S Outdoor Spirit, ale neděláte radost jen příjemci přání, ale hlavně přírodě. Šetrné nakládání s papírem Vás totiž bude bavit stejně jako úsměvy, které vykouzlíte. Pořízením přání navíc přispějete na projekty zaměřené na ochranu přírody.
Přání najdete jen na těch nejlepších místech, na místech, kde mají přírodu také rádi a podporují její ochranu. V obchodě
s outdoorovým vybavením, v horském penzionu, v lokálním papírnictví, v návštěvnickém centru chráněné oblasti…